تزریق رمدسیویر در منزل

تزریق رمدسیویر در منزل

تزریق رمدسیویر : رمدسیویر یک داروی ضد ویروس جدید است. این دارو را شرکت دارویی گیلیاد جهت درمان بیماری ویروسی ابولا و عفونت‌های ویروس ماربورگ ساخت، اما به‌تدریج مشخص گردید که خاصیت ضد ویروسی علیه سایر ویروس‌های تک‌رشته‌ای RNA نظیر ویروس سین‌سیشیال تنفسی، ویروس خونین و همچنین خانواده کرونا ویروسها (شامل کرونا ویروس مرس و سارس) هم دارد. نتایج تحقیقات بالینی که در هنگام همه گیری کرونا (کوید۱۹) در کشورهای مختلف انجام شد حاکی از تاثیر مثبت رمدسیویر در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا بود.

مرکز سلامت ایرانیان به منظور کم کردن حجم مراجعات بیماران به بیمارستان و رفاه حال آنان با همکاری کادری مجرب از پرسنل درمانی آماده انجام تزریق داروی رمدسیور در منزل می باشد.

لازم به ذکر می باشد جهت تزریق رمدسیور در منزل دستور پزشک الزامی و همچنین تهیه دارو بر عهده همراهان بیمار میباشد و این مرکز فقط کار تزریق در منزل را انجام می دهد.

نحوه تهیه رمدسیور

جهت تهیه داروی رمدسیویر در تهران میتوانید با نسخه پزشک متخصص به داروخانه ۲۹ فروردین ، داروخانه ۱۳ آبان و یا داروخانه هلال احمر مراجعه فرمائید و آن را با تعرفه دولتی تهیه کنید. لازم به ذکر است به هیچ عنوان اقدام به تهیه دارو از بازار آزاد نکنید.

تلفن ۴رقمی: ۱۷۵۶ (بدون پیش‌شماره) 

شعبه شمال : ۲۲۴۳۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه غرب : ۴۴۲۹۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه مرکز : ۶۶۹۸۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه شرق : ۸۸۵۲۸۱۰۰-۰۲۱

سلامتی را برایتان آرزومندیم

نتایج مرتبط

تزریق رمدسیویر در منزل

تزریق رمدسیور در منزل


برچسپ ها: ،

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز سلامت ایرانیان