خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری یکی از اساسی ترین خدمات مورد نیاز بیماران می باشد . هر دستور پزشک اعم از تزریقات ، وصل سرم ، پانسمان ، سونداژ مثانه و … نیازمند این است که یک پرستار آن را انجام دهد. امروزه دیگر لازم نیست برای دریافت خدمات پرستاری حتما به درمانگاه ، بیمارستان و یا مرکز درمانی مراجعه نمایید. زیرا کلیه این خدمات در منزل به صورت کامل انجام میگیرد . افرادی که خدمات پرستاری در منزل را انجام میدهند باید حتما کارشناس پرستاری ، بیهوشی ، اتاق عمل و یا فوریتهای پزشکی باشند و دیگر رشته ها قابل قبول نمی باشند. در صورتی که کارشناس  مورد نظر مدارک لازم را به مراکز درمان در منزل داده باشند این مراکز موظف هستند تا از مدارک آنها استعلام به عمل آورد و تاییدیه های لازم را از وزارت بهداشت و معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی دریافت نماید.

مرکز سلامت ایرانیان با رعایت کلیه استانداردهای موجود اقدام به جذب این کارشناسان نموده است تا بتوان کلیه خدمات مورد نیاز بیماران را به نحو مطلوب در منزل انجام دهند. خدمات پرستاری که توسط مرکز سلامت ایرانیان در منزل انجام می شود شامل : تزریق سرم ، پانسمان ، انجام سوند گذاری ، انجام پانسمان زخم بستر ، انجام پانسمان پای دیابتیک ، تزریق آمپول ، بستن گچ ارتوپدی و باز کردن آن ، بخیه زدن  ، باز کردن بخیه  ، لوله گذاری معده  ، ساکشن حلق و غیره می باشد.

مرکز سلامت ایرانیان پس از تماس بیمار با این مرکز و درخواست خدمات پرستاری کارشناسان مربوطه را به منزل بیمار اعزام می کنند . در این پروسه مرکز نزدیکترین پرسنل را برای بیمار اعزام می‌کند تا زمان رسیدن بر بالین بیمار به حداقل برسد و بیماران سریعاً خدمات خود را در منزل دریافت نمایند . این باعث می شود که هم هزینه ایاب و ذهاب پرسنل کمتر شود و هم بیمار خدمات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نماید . خدمات این مرکز فعلا از ۸ صبح تا ۱۲ شب می باشد. به امید خدا در آینده نزدیک میتوانیم به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شما باشیم.

تلفن ۴رقمی: ۱۷۵۶ (بدون پیش‌شماره) 

شعبه شمال : ۲۲۴۳۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه غرب : ۴۴۲۹۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه مرکز : ۶۶۹۸۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه شرق : ۸۸۵۲۸۱۰۰-۰۲۱

خدمات پرستاری در منزل

تزریقات در منزل

وصل سرم در منزل

پانسمان زخم در منزل

سونداژ مثانه در منزل

ساکشن حلق در منزل

کشیدن بخیه در منزل

انجام تنقیه در منزل

گذاشتن لوله معده در منزل


برچسپ ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز سلامت ایرانیان